Stalo se vám někdy, že jste pracovali na nějakém projektu, ale místo vidiny úspěšného konce jste se zacyklili a nemohli najít cestu ven?

Řešením je projektový koučink – cesta, kterou se můžete vydat, pokud potřebujete se svými projekty“něco udělat”. Tím něčím mám na mysli cokoliv, co váš projekt probudí k životu, nakopne ho k aktivitě nebo pomůže dotáhnout do úspěšného konce.

Projekty vznikají u jednotlivců, freelancerů i firem, každý s jiným obsahem, rozsahem a záměrem. Některé naplňují byznys strategii, některé lákají nové zákazníky, některé jednoduše plní sny svých majitelů, ať už jde o dopsání dizertační práce, on-line program nebo přestavbu koupelny. Ale ne všichni, kteří se daným projektům věnují,  mají čas, chuť a motivaci, aby je rozhýbali či dotáhli do cílové rovinky.

A tak se často stává, že do projektů nalijeme spoustu peněz a úsilí, ale do cíle nikdy nedojdeme, protože jednoduše nevíme, jak na to. Projekt prostě odložíme a necháme v tichosti a ústraní dožít.

Není to ale škoda?

V situaci, kdy nevíme kudy a kam, může přijít vhod pomoc zvenčí.

Projektový kouč si s vámi sedne a formou koučovacího sezení spolu proberete váš projekt od A do Z. Pomůže vám uvědomit si, co vlastně chcete a co je cílem projektu. Zjistíte, zda je životaschopný. Najdete cestu, jak ho rozhýbat.

Nastavíte priority, plán práce, milníky, nastíníte možná řešení.

Projektový kouč s vámi bude hledat způsoby práce, které budou vyhovovat právě vám. Váš cíl se stane jeho cílem. A co víc? V případě potřeby sáhne do své paměti a podělí se s vámi o své zkušenosti, znalosti a praktické rady.

Zkrátka a dobře.

Cílem projektového kouče je vzít vás pod svá křídla, vyletět s vámi do oblak, umožnit vám pohled na vaši práci shora a najít cestu, jak z toho všeho ven.

ušetřený čas a peníze můžete věnovat třeba vysněné dovolené nebo se pustit do projektu nového.