Reference

Marie Doskočilová, ESL teacher & Curriculum Co-ordinator, Kentico software s.r.o.

„S Kateřinou jsem měla tu čest spolupracovat dlouhá léta, kdy vedla brněnskou pobočku British Council. Považuji ji za skvělou profesionálku, vždy přemýšlí o krok dopředu. Dokáže navázat skvělý profesionální i lidský vztah s lidmi všech temperamentů a osobnostních charakteristik, včetně těch řekněme složitějších. K nynější práci koučky dospěla na základě dlouhodobé introspekce, studia a intenzivní prací sama na sobě, za mne je proto zcela ideální kandidátkou, která dokáže lidi kolem sebe posunout za hranice, o nichž ani nevěděli. Nespokojí se současným stavem, vždy je kam postoupit, vždy je co zlepšit.“

Nikol Binderová, vedoucí personálního oddělení pro Ústecký a Liberecký kraj, VZP ČR

„Věřím, že pro úspěch koučování je důležitá chemie mezi koučovaným a koučem. S Katkou jsem se seznámila na společném vzdělávacím kurzu. Již zde mne zaujala svým charismatem, profesionalitou a cílevědomostí, proto byla má volba při hledání kouče jasná. Během společných setkání mi Katka pomohla utřídit si myšlenky, získat potřebný nadhled a najít efektivní cestu, jak na sobě pracovat. Katka je skvělým osobním průvodcem na cestě vlastního rozvoje – mohu ji jen doporučit!“

Olga Richterová, zastupitelka MČ Praha 10 za Piráty

S Kateřinou jsem začala spolupracovat v únoru tohoto roku (2017), pomohla mi dokončit můj projekt – dizertační práci. V tu dobu jsem měla hodně materiálu k jejímu dopsání, ale taky jsem na něj pěkných pár měsíců nesáhla. Dát mu strukturu a doplnit chybějící dílky bylo samo o sobě sotva ku zvládnutí. Dnes (tj. 4. 7. 2017) jsem dizertaci odevzdala, po čtyřech týdnech od porodu svého druhého synka. Namísto zoufalství, že práce neobsahuje všechny kapitoly, které jsem původně zamýšlela, cítím obrovskou radost, že jsem ji za čtyři měsíce s Kateřinou zvládla dopsat. Kateřino, díky za průvodcování tímhle dobrodružstvím. Byla to jízda a hodně jsem se naučila. A teď můžu zas dál!

Petra Mikulášková, www.petramikulaskova.cz

V únoru 2017 jsem potřebovala finalizovat jeden ze svých projektů, bezúspěšně. Klientská práce mi brala tolik času, že jsem neměla prostor (a bez diskuze též prokrastinovala) dotáhnout to, co jsem měla mimo své aktivity. Na Katku jsem narazila náhodně, díky doporučení. Byla to správná volba! Dokázala můj projekt rozfázovat na základě rozhovoru se mnou na dílčí kroky, přesně pojmenovat co, kdy a s jakým výsledkem musím udělat – samozřejmě s ohledem na moje aktuální časové možnosti, a to včetně jejího dohledu. Během týdne jsem stihla tolik, co bych klidně více jak 1 měsíc „patlala“. A za to Katce moc děkuji. Při další příležitosti, až mi zase poteče do bot, se jí ráda ozvu, aby mi pomohla projekt dotáhnout do zdárného konce. Díky moc Katko.

Alice Mičunek, www.cyklickajoga.com

Potřebovala jsem si srovnat v hlavě postup, jak pokročit ve svém projektu. Snažila jsem si myšlenky a vize srovnat sama. Ale pořád to zůstávalo v hlavě a kroky k realizaci se zdály být pořád vzdálené. Na mém projektu mi velmi záleží, a proto jsem oslovila Katku. Díky Projektovému koučování jsem dostala potřebný nadhled. Katka mě dokázala jasně provést k určitému postupu a srozumitelným dílčím krokům. Díky tomu jsem si uvědomila, co je potřeba udělat a kdy. Naporcujte si taky slona, třeba se vám uleví jako mně.

Ing. Mira Vlach, www.mira-vlach.cz

Že Katka začala nabízet své poradenské a organizační služby, je skvělá zpráva. Pro mě je jedním z prověřených a otestovaných lidí, o kterých vím, že jsou schopni kvalitně nabízet službu Projektového dotahovače a pomáhat tak lidem s jejich projekty. Rád ji proto doporučuji zájemcům o Dotahovače. Však sami vyzkoušejte. :)

Mgr. Nina Hanáková, www.ninaenglish.cz 

Katku znám už několik let, a když jsem přemýšlela, kdo by mi mohl pomoci s organizačními věcmi v mé jazykové škole, okamžitě mě napadla jako první. Je neuvěřitelně precizní, pohotová, spolehlivá a k tomu všemu moc milá, vtipná, ochotná a jednoduše kouzelná. Pomohla mi uspořádat myšlenky, nastavit systém práce a vytvořila pravidla spolupráce s učiteli (v češtině i v angličtině). Doporučuji ji všemi deseti!

Ivan Endrizzi, učitel angličtiny, Kanada

Kateřina byla můj Centre Manager v programu Embassy Summer, Medway campus v létě 2015. To bylo moje druhé léto s Embassy a jedno z několika let strávených výukou v UK a Kanadě. Na Katce jsem si nejvíc cenil její silné touhy řídit školu s vysokými standardy. Kateřina byla velmi dobře organizovaná a profesionální vůči všem učitelům, studentům, vedoucím skupin a agentům. Její nasazení se zdálo být 24/7, což vyžaduje velké množství energie, vyladěný time management a dobré vztahy se zaměstnavateli a zaměstnanci, což ona měla. Kromě profesionality byla otevřená i k diskuzím, chovala se přátelsky a každého pozdravila s úsměvem. Katka si udržovala úctyhodnou pracovní morálku. Bez váhání ji doporučuji pro spolupráci.